20 maja, tuż po egzaminach ósmoklasisty, uczniowie klasy VIII wraz z wychowawcami Elżbietą Misztal i Małgorzatą Śmigiel wybrali się na pełną emocji wycieczkę do Poznania na laserowy paintball! Nie zabrakło adrenaliny, śmiechu i świetnej zabawy. Uczniowie podzielili się na drużyny i rywalizowali w różnych scenariuszach, wykazując się sprytem, refleksem i współpracą. ![]()
To był doskonały sposób na odreagowanie stresu po egzaminach i wspólne spędzenie czasu w fantastycznej atmosferze.

