Bielickie zmagania z matematykąBielickie zmagania z matematyką

27 maja 2026 r. uczniowie klasy 8 — Paweł Glanc oraz Hubert Kaczmarek — reprezentowali naszą szkołę w kolejnej edycji konkursu matematycznego „Bielickie Zmagania z matematyką”, który odbył się w Zespole Szkół w Bielicach. W wydarzeniu wzięło udział aż 25 szkół podstawowych, a tegoroczny poziom rywalizacji był niezwykle wyrównany. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom za zaangażowanie, udział oraz godne reprezentowanie szkoły!