W naszej szkole odbyły się spotkania profilaktyczne z funkcjonariuszem policji sierż. Mateuszem Adamczykiem dla uczniów klas II-III oraz V-VII. Podczas pogadanek poruszono bardzo ważne tematy dotyczące wzajemnego szacunku, kultury słowa, hejtu, cyberprzemocy oraz odpowiedzialności za własne zachowanie.
Młodsi uczniowie rozmawiali o właściwych relacjach rówieśniczych, unikaniu wyzwisk, popychania i innych zachowań agresywnych. Starsze klasy uczestniczyły w rozmowach dotyczących hejtu, agresji słownej, bezpieczeństwa w internecie oraz konsekwencji niewłaściwych zachowań.
Dziękujemy za cenne wskazówki i wartościową lekcję profilaktyki dla naszych uczniów


