Klasa 4 wybrała się na pieszą wycieczkę do oczyszczalni ścieków w Osówcu. Już podczas drogi uczniowie mieli okazję poznawać różne gatunki roślin, które ciekawie przedstawiała Pani Gosia Pożyczek. Na miejscu poznaliśmy etapy oczyszczania ścieków oraz dowiedzieliśmy się, jak ważna jest ochrona środowiska i dbanie o czystość wody. Po oczyszczalni oprowadzili nas Panowie Andrzej Kwiatkowski oraz […]
