Dzień: 2026-05-21

Mistrzostwa szkoły w badmintonaMistrzostwa szkoły w badmintona

Za nami kolejny turniej z cyklu „Trzymaj formę” – tym razem uczniowie klas VI–VIII rywalizowali w badmintonie! Wcześniej, podczas klasowych eliminacji (osobno wśród dziewcząt i chłopców), wyłoniono najlepszych zawodników, którzy zmierzyli się w wielkim finale. Emocji i zaciętej walki nie brakowało! Wyniki finału: Zwycięzcy otrzymali mistrzowski puchar oraz nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy!

Spotkanie profilaktyczne z policjantemSpotkanie profilaktyczne z policjantem

W naszej szkole odbyły się spotkania profilaktyczne z funkcjonariuszem policji sierż. Mateuszem Adamczykiem dla uczniów klas II-III oraz V-VII. Podczas pogadanek poruszono bardzo ważne tematy dotyczące wzajemnego szacunku, kultury słowa, hejtu, cyberprzemocy oraz odpowiedzialności za własne zachowanie. Młodsi uczniowie rozmawiali o właściwych relacjach rówieśniczych, unikaniu wyzwisk, popychania i innych zachowań agresywnych. Starsze klasy uczestniczyły w […]