Za nami kolejny turniej z cyklu „Trzymaj formę” – tym razem uczniowie klas VI–VIII rywalizowali w badmintonie! Wcześniej, podczas klasowych eliminacji (osobno wśród dziewcząt i chłopców), wyłoniono najlepszych zawodników, którzy zmierzyli się w wielkim finale. Emocji i zaciętej walki nie brakowało! Wyniki finału: Zwycięzcy otrzymali mistrzowski puchar oraz nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy!
